Залиште свій номер, ми вам передзвонимо


Калькулятор вартості

Альтернативні джерела енергії

08.11.2021

Незважаючи на те, що за вікном 21 століття, людство продовжує щодня використовувати нафту. З неї роблять пальне (газ, бензин, дизель, мазут, гас), лікарські препарати, продукти харчування, одяг тощо. І в принципі – все добре, адже нафта – це природна речовина. Проте продукти нафтопереробки негативно впливають на довкілля.

Екологи з усього світу б’ються над тим, аби знайти альтернативні джерела енергії. Це дозволило б скоротити споживання нафтопродуктів, у такий спосіб знизивши навантаження на екологію. І деякі позитивні зрушення у цей бік вже є. Електромобілі та сонячні батареї – це найпопулярніше, що використовується на сьогодні. Але ми хочемо вам розповісти про ті джерела отримання енергії, про які ви точно не чули.

Джоулі з турнікетів

Вчені Японії давно звернули увагу на щоденний потік людей на залізничних станціях. І всі вони взаємодіють із турнікетом. Тому група винахідників оснастила кожен турнікет на станціях генераторами: у підлогу під турнікетами вбудовано п’єзоелементи, які виробляють електрику від тиску та вібрації, яку вони одержують, коли люди наступають на них. Подібну технологію вже використовують у Китаї та Нідерландах. У голландському центрі Natuurcafe La Port такі двері-генератори з’явилися нещодавно, але кожні з них вже виробляють близько 4600 кіловат-годину енергії на рік.

Водорості для опалення будинку

Вчені впевнені, що водорості можна використовувати не тільки для ролів, а й для опалення будинку. Наприклад, з 1 га водної поверхні, зайнятої водоростями, можна отримувати 150 000 кубометрів біогазу. Цієї кількості вистачить для опалення маленького селища, а викиди в атмосферу відсутні. Крім того, водорості є невибагливими: вони швидко ростуть і не вимагають особливого догляду.

 «Лежачі поліцейські», що світяться

Ця технологія спочатку з’явилася у Великій Британії і поступово почала «захоплювати» світ. Винахідник Пітер Х’юс створив «Генеруючу дорожню рампу» – 2 металеві пластини, між якими закладено електричний генератор, що виробляє струм щоразу, коли автомобіль проїжджає через рампу. Залежно від ваги автомобіля рампа може виробляти до 50 кВт. Рампи здатні живити електрикою світлофори, дорожні знаки та навіть лежачих поліцейських.

 

 

 

 

 

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані


Бажаєш отримувати актуальні ціни на паливо та новини нафтового ринку? Підписуйтесь на наш Телеграм!

UNTK
+38 044-344-9-148office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д