img

Залиште свій номер, ми вам передзвонимо

Калькулятор вартості

Постачання бензину оптом

Українська нафтотрейдiнгова компанія

Чому обирають нас?

 1. Одна з найбільших компаній в Україні.
 2. Досвід роботи – більше 15-ти років. За цей час компанія встигла стати впевненим лідером на ринку оптових продажів нафтопродуктів.
 3. Контроль якості продукції. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, а тому можемо гарантувати високу якість пропонованого продукту. Всі нафтопродукти відповідають стандартам, зберігаються і транспортуються відповідно до вимог.
 4. Налагоджена логістика. Замовляючи у нас, ви гарантовано отримаєте нафтопродукти в обумовлений термін.
 5. Вибір нафтопродуктів усіх видів і в різних обсягах. Ми поставляємо як дрібний опт, так і великий опт.
 6. Швидка доставка. Українська нафтотрейдингова компанія поставляє продукцію з нафтобаз, розташованих по всій території України. Тому вам не доведеться чекати своє замовлення дуже довго.
 7. Доступні ціни. Доставку нафтопродуктів ми здійснюємо сучасними бензовозами, що дозволяє пропонувати потенційним покупцям найпривабливіші ціни.
Якісний товар
Ніякого простою
Гарантія об'ємів
Років досвіду на ринку
Без посередників
Будь-яка форма оплати
Індивідуальний підхід
Термінова доставка
fon
fon

Від чого залежить ціна на Бензин

Об'єм

Хочете заощадити? Тоді замовляйте у нас великі обсяги бензину. Ми працюємо з простою і привабливою для клієнтів схемою: чим більший об’єм – тим нижче ціна. Але, навіть замовляючи менше, ви не переплатите. Вартість буде прирівнюватися до середньоринкової.

Терміновість

Оформляючи замовлення, менеджер уточнить, як швидко зможете отримати нафтопродукти в звичайних умовах. У тому випадку, коли потрібно прискорити процес доставки, вартість замовлення буде вищою. Причина – необхідність перепланувати графік поставок.

Розрахуйте ціну бензину

Особисті дані


Часті питання

Скільки коштує бензин в Україні?
Ціна бензину в Україні залежить від різних факторів. На неї впливає марка палива, а також місце покупки. Так А-92 у Волинській області буде коштувати 20.36 грн, а в в Чернігівській 29.81 грн. А вже бензин 98 в Чернігівській області обійдеться 35.07 грн за літр, а у Волинській 26.15 грн.
Що краще дизель або бензин?
Витратні матеріали у бензину в рази дешевше, ніж у дизеля. Крім того, бензиновий двигун вважається більш екологічно чистим, ніж у дизеля. Ще одна істотна перевага, а особливо для жінок з дітьми - швидкий в порівнянні з дизелем підігрів салону до робочої температури.
Скільки зберігається бензин?
Термін зберігання бензину всіх марок - не більше п'яти років. При цьому горюча рідина обов'язково повинна міститися в спеціально призначених підземних резервуарах. При цьому повинні бути відсутніми надмірні перепади температури. А контакт з киснем повинен бути мінімальним.
Як відрізнити бензин від солярки?
Бензин високої якості забезпечує більш високу потужність двигуна. Крім того, є можливість використовувати паливо незалежно від пори року, а також рівня вологості та інших факторів. Ще одна з особливостей бензину - пари з'єднуються з повітряними масами і підпалюють за допомогою електричної іскри.
fon

Процес роботи

01
Заявка

Зручним для себе способом залиште заявку на сайті. Щоб розрахувати вартість, скористайтеся калькулятором на сайті або зателефонуйте за контактним номером. Наші менеджери допоможуть розрахувати ціну за замовлення.

02
Договір

Ми з вами підпісуємо договір на поставку палива. Після підписання ми формуємо партію для поставки.

03
Поставка

Підписання договору на постачання палива. Далі наші фахівці формують партію для поставки.

fon

Наші клієнти

Ми пропонуємо вигідні умови поставок моторних видів палива для різних сфер бізнесу

Будівельні компанії
Промислові підприємства
Агропромисловий сектор
Автозаправні станції
Транспортні станції
fon

Поговоримо про справу?

Напишіть нам в будь-який з месенджерів
Передзвоніть мені

Для кого Бензин Оптом

Серед всіх продуктів нафтопереробки саме бензин є одним з найбільш масово затребуваних. У величезних масштабах його потребує населення і бізнес – для заправки транспортних засобів (це головна сфера його застосування). В Україні щорічно приватні особи і підприємства купують близько 2.5-3 млн тонн цього виду палива.

Крім заправки автомобілів бензини різних сортів використовуються:

 1. для будівельних робіт – як розчинник лакофарбових матеріалів;
 2. для хімічної галузі – для технологічних цілей, щоб виробляти рослинні масла, фарби, лаки, мастики,
 3. як паливо для електрогенераторів, що працюють на бензині;
 4. як обезжириватель і засіб для чищення для електрообладнання, авіаційних двигунів, деталей.

Звичайний споживач може купити бензин в невеликих кількостях на заправці. Але якщо вам потрібні оптові поставки – організувати їх можемо ми. «УНКТ» займається продажем різних сортів бензину оптом по всій Україні. Ви можете зробити як оптовий замовлення, так і замовити невелику партію, як у вигляді разової угоди, так і укласти контракт на регулярне постачання вашого підприємства потрібною кількістю палива і в потрібні дати. Таким чином ви зможете повністю закрити «паливний» питання.

Така послуга може бути корисна для:

 1. будівельних компаній;
 2. таксі;
 3. логістичних компаній і служб доставки.

І для будь-яких інших підприємств, які мають великий автопарк – мати постійний запас палива (або постачальника, який буде своєчасно підвозити його в потрібній кількості) – вкрай важливо. Від цього залежить стабільність роботи бізнесу, а значить – і репутація, і кількість замовлень.

Ми уважно стежимо за тим, щоб якість поставленого бензину відповідало прийнятим стандартам. Для цього ми перевіряємо продукцію, яка приходить від постачальників, і дотримуємося всіх правил зберігання та перевезення.

Для транспортування ми використовуємо тільки сучасні бензовози, як з власного автопарку, так і з автопарків партнерів (якщо нашої власної техніки не вистачає, щоб виконати особливо велике замовлення, або якщо вона вся зайнята). Якщо хочете – доставку можна організувати і транспортом вашого підприємства.

Для уточнення будь-яких питань, пов’язаних з якістю продукції, формами і способами оплати, термінами поставок і іншими нюансами – телефонуйте або пишіть нам, або приїжджайте в офіс.

Нам довіряють

Компанії співпрацею з якими ми дорожимо

company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
fon

Наші результати

500 + Постійних клієнтів

1 000 000+ Тонн

15 років На ринку

fon

Наша команда

photo
Іван Константинов

Менеджер з продажу

photo
Марина Лєбєдєва

Логіст

photo
Ілля Іванов

Менеджер з продажу

image

Про нас

Українська нафтотрейдинговий компанія – лідер на українському ринку оптових продажів світлих і темних нафтопродуктів. За 15 років роботи нам вдалося створити потужну власну інфраструктуру. Ми дійсно можемо пишатися своєю нафтобазою, автопарком, а також налагодженої мережею логістики і комунікацій з партнерами.

Завдяки багаторічному досвіду, компанія змогла побудувати міцні партнерські взаємини з понад 500 компаніями.

Серед наших партнерів – автозаправні станції, транспортні компанії, а також компанії аграрного, промислового і будівельного секторів.

Успішно розвинена структура дозволяє здійснювати поставки максимально оперативно по всій території країни.

Українська нафтотрейдинговий компанія зможе виконати будь-яке замовлення незалежно від його масштабу і організувати поставки в усі регіони України.

Зв'язатися з нами
fon

Сертифікати якості

imageОсобисті дані


Ви можете прорахувати вартість партії за допомогою онлайн калькулятора

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані

UNTK
+38 044-298-1-888office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д