img

Залиште свій номер, ми вам передзвонимо

Калькулятор вартості

Постачання бензину А-92 оптом

Українська нафтотрейдiнгова компанія

Чому обирають нас?

 1. Одна з найбільших компаній в Україні.
 2. Досвід роботи – більше 15-ти років. За цей час компанія встигла стати впевненим лідером на ринку оптових продажів нафтопродуктів.
 3. Контроль якості продукції. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, а тому можемо гарантувати високу якість пропонованого продукту. Всі нафтопродукти відповідають стандартам, зберігаються і транспортуються відповідно до вимог.
 4. Налагоджена логістика. Замовдяки у нам, ви гарантовано отримаєте нафтопродукти в обумовлений термін.
 5. Вибір нафтопродуктів усіх видів і в різних обсягах. Ми поставляємо як дрібний опт, так і великий опт.
 6. Швидка доставка. Українська нафтотрейдингова компанія поставляє продукцію з нафтобаз, розташованих по всій території України. Тому вам не доведеться чекати своє замовлення дуже довго.
 7. Доступні ціни. Доставку нафтопродуктів ми здійснюємо сучасними бензовозами, що дозволяє пропонувати потенційним покупцям найпривабливіші ціни.
Якісний товар
Ніякого простою
Гарантія об'ємів
Років досвіду на ринку
Без посередників
Будь-яка форма оплати
Індивідуальний підхід
Термінова доставка
fon

Від чого залежить ціна на Бензин А-92

Об'єм

Хочете заощадити? Тоді замовляйте у нас великі обсяги бензину. Ми працюємо з простої і привабливою для клієнтів схемою: чим більший об’єм – тим нижче ціна. Але, навіть замовляючи менше, чи не переплатите. Вартість буде прирівнюватися до середньоринкової.

Терміновість

Оформляючи замовлення, менеджер уточнить, як швидко зможете отримати нафтопродукти в звичайних умовах. У тому випадку, коли потрібно прискорити процес доставки, вартість замовлення буде вище. Причина – необхідність перепланувати графік поставок.

Розрахуйте ціну бензину

Особисті дані


Часті питання

Скільки коштує 92 бензин?
В Україні за станом на 23 червня 2020 року середня ціна на бензин А-92 - 20.72 грн. У Київській області можна купити бензин 92 як за ціною 16.95 грн., Так і вартістю 24.48 грн за 1 літр.
Який 92 бензин краще?
За результатами незалежного тестування п'яти популярних столичних АЗС цілком відповідають вимогам чинного ДСТУ 7687 до: 2015. При тому технічні параметри всіх позицій на належному рівні.
Як відрізнити 95 бензин від 92?
Паливо 92 відноситься до групи Regular motor gasoline. Головна відмінність і перевага 92 бензину - це ціна. Вартість 95 бензину вище, ніж 92. Крім того, А-92 може формувати високий ступінь стійкості до мимовільного займання. На відміну від А-95 паливо 92 забезпечує мотору плавну роботу.
Який бензин краще 92 або 95?
Бензин 92 потрібен для карбюраторних силових агрегатів, де застосовується принцип внутрішнього згоряння. Такі мотори відрізняються здатністю працювати при підвищеному ступені стиснення. Крім того, А-92 забезпечує надійний захист від детонації. Крім того, допоможе механізмам працювати плавніше і стабільніше.
fon

Процес роботи

01
Заявка

Підписання договору на постачання палива. Далі наші фахівці формують партію для поставки.

02
Договір

Ми з вами підпісуємо договір на поставку паливо. После Підписання ми формуємо партію для поставки.

03

Підписання договору на постачання палива. Далі наші фахівці формують партію для поставки.

fon

Наші клієнти

Ми пропонуємо вигідні умови поставок моторних видів палива для різних сфер бізнесу

Будівельні компанії
Промислові підприємства
Агропромисловий сектор
Автозаправні станції
Транспортні станції
fon

Поговоримо про справу?

Напишіть нам в будь-який з месенджерів
Передзвоніть мені

Для кого Бензин А-92 Оптом

Бензин марки АІ-92 виробляють з нафти. Спочатку її переганяють, отримуючи 40-60-октановий продукт. Потім, для підняття октанового числа до потрібних 92, в основу додають присадки. А скорочення «АІ» позначає, що бензин призначений для автомобілів, і октанове число визначено дослідним методом.

Цей сорт палива широко використовується по всій Україні (а також і по всьому світу) в якості палива для автомобілів (в першу чергу для легкових). Його вибирають, оскільки для автомобільних двигунів він підходить не гірше, ніж дорожчий АІ-95, і дозволяє економити, оскільки коштує дешевше, а ДВС на ньому працює так само.

Купити бензин АІ-92 оптом в Україні можна в «УНТК» ( «Української нафтотрейдерними Компанії»). Ми готові забезпечити партії будь-яких обсягів, для підприємств будь-якої галузі – від автозаправок до промислових об’єктів. Чи можемо виконати як разове замовлення, так і укласти контракт, і поставляти паливо вашої компанії на регулярній основі. Це позбавить вас від необхідності кожного разу шукати постачальників, уточнювати умови, укладати договори, переживати за дотримання термінів і «чистоту» палива.

Кожну партію продукції ми уважно перевіряємо, стежачи за якістю і характеристиками бензину, і маємо всі необхідні сертифікати, які це підтверджують. Також ми стежимо за тим, щоб паливо зберігалося і транспортувалося з повним дотриманням усіх норм. Завдяки цьому ваше підприємство буде отримувати бензин тільки високої якості.

Стати нашим клієнтом може будь-яка компанія, у якої є потреба у великій кількості палива. наприклад:

 • агропромислові підприємства;
 • таксопарки;
 • логістичні компанії;
 • АЗС;
 • компанії будь-який інший галузі, у яких є великий автопарк, який потрібно постійно заправляти.

Для транспортування бензину АІ-92 від складу до вашого підприємства ми використовуємо сучасні бензовози, всередині яких підтримуються необхідні умови для збереження якості палива. Якщо вам потрібна велика партія, або якщо наш транспорт виконує інші замовлення, або просто знаходиться далеко – ми організуємо доставку бензовозами наших партнерів.

Якщо ви хочете зробити замовлення, або у вас залишилися питання щодо співпраці (оплаті, термінів, способу доставки і так далі) – зв’яжіться з нами по телефону, або напишіть нам, або приїжджайте в офіс.

Нам довіряють

Компанії співпрацею з якими ми дорожимо

company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
company
fon

Наші результати

500 + Постійних клієнтів

1 000 000+ Тонн

15 років На ринку

fon

Наша команда

photo
Іван Константинов

Менеджер з продажу

photo
Марина Лєбєдєва

Логіст

photo
Ілля Іванов

Менеджер з продажу

image

Про нас

Українська нафтотрейдинговий компанія – лідер на українському ринку оптових продажів світлих і темних нафтопродуктів. За 15 років роботи нам вдалося створити потужну власну інфраструктуру. Ми дійсно можемо пишатися своєю нафтобазою, автопарком, а також налагодженої мережею логістики і комунікацій з партнерами.

Завдяки багаторічному досвіду, компанія змогла побудувати міцні партнерські взаємини з понад 500 компаніями.

Серед наших партнерів – автозаправні станції, транспортні компанії, а також компанії аграрного, промислового і будівельного секторів.

Успішно розвинена структура дозволяє здійснювати поставки максимально оперативно по всій території країни.

Українська нафтотрейдинговий компанія зможе виконати будь-яке замовлення незалежно від його масштабу і організувати поставки в усі регіони України.

Зв'язатися з нами
fon

Сертифікати якості

imageОсобисті дані


Ви можете прорахувати вартість партії за допомогою онлайн калькулятора

Запит прайс-листа

Залиште ваші контактні дані

UNTK
+38 044-298-1-888office@untk.com.ua02000, КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, БУДИНОК 36Д